Nagrody i wyróżnienia Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group


Grudzień 2017
Gwiazda Jakości Obsługi 2018

Już czwarty raz z rzędu nasza firma została wyróżniona Gwiazdą Jakości Obsługi. Nagroda jest tym bardziej cenna, że jest przyznawana przez konsumentów w uznaniu dla innowacyjnych rozwiązań i troski o Klienta, a ranking tworzony jest na podstawie ponad 130 tysięcy opinii Klientów. Wyróżnienie otrzymują instytucje, które w opinii polskich konsumentów wykazują najwyższą dbałość o obsługę Klienta oraz zyskały pozytywną rekomendację na 2018 rok.
  Gwiazda Jakości Obsługi dla Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń

Luty 2018
Instytucja Roku 2017

Instytucja Roku to pierwszy, niezależny ranking jakości obsługi Klienta, który od 3 lat prowadzi portal mojebankowanie.pl. Ranking obejmuje 2 główne kategorie: Najlepsza jakość obsługi w placówce oraz Najlepsza jakość obsługi w zdalnych kanałach kontaktu. I właśnie w tej drugiej kategorii został wyróżniony Wiener (dawniej Gothaer). Tym razem zostały docenione nasze systematyczne starania w budowaniu jak najlepszych relacji z Klientami, które bazują na kompleksowym podejściu i rzetelności przekazywanych informacji.
  Instytucja Roku 2017 dla Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń


 
   
Luty 2018
Mistrz Biznesu 2017

Ideą nagrody, przyznawanej przez magazyn Businessman jest wyróżnienie firm, które w minionym roku wykazały się mistrzostwem w prowadzeniu biznesu. W tym roku, niezależna kapituła przyznała to prestiżowe wyróżnienie firmie Wiener (dawniej Gothaer). Doceniono nas za transformację spółki, innowacyjność i rzetelność. Ponownie także dostrzeżono naszą troskę o Klienta i elastyczne, otwarte podejście do produktów. Wszystko to razem sprawiło, że w kategorii „Ubezpieczenia” nagrodzono nas za wprowadzanie nowej jakości na rynku.
  Mistrz Biznesu 2018 dla Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń


 
   
Styczeń 2017
Gwiazda Jakości Obsługi 2017
Po raz trzeci Klienci Wiener (dawniej Gothaer) wyróżnili Towarzystwo prestiżowym tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2017” . Firma tym samym umocniła swoją pozycję w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce.
  gwiazda_jakosci_2017_151px_www.png
   

 
Styczeń 2016
Gwiazda Jakości Obsługi 2016


Wiener (dawniej Gothaer) po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2016”. Nagroda jest przyznawana firmom przez konsumentów w tracie badania opinii. Wiener znalazł się już po raz drugi w gronie najprzyjaźniejszych przedsiębiorstw w Polsce.
  Gwiazda jakości obsługi dla Gothaer - 2016


 
   
Styczeń 2015
Gwiazda Jakości Obsługi 2015

Wiener (dawniej Gothaer) został wyróżniony tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2015” i tym samym znalazło się w gronie najprzyjaźniejszych firm w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez konsumentów w uznaniu za najwyższe standardy obsługi.
  Jakosc obslugi Gothaer
 
 
   
Marzec 2014
Order Finansowy za produkt Truck Assistance

Redakcja Home&Market przyznała Order Finansowy dla produktu Truck Assistance, jako jednemu z najlepszych produktów w kategorii „Ubezpieczenia komunikacyjne". Wiener (dawniej Gothaer) był jednym z trzech ubezpieczycieli nagrodzonych w tej kategorii. Ordery Finansowe to coroczny plebiscyt organizowany przez redakcję Home&Market. Wyróżnienia są przyznawane najciekawszym w opinii kolegium redakcyjnego produktom finansowym, które pojawiły się w minionym roku i w szczególny sposób wyróżniły się na rynku, oraz cieszyły się największym uznaniem Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

 
  Order finansowy dla Gothaer
     
Listopad 2013
Wiener z Symbolem Niezawodnych Ubezpieczeń 2013


Wiener (dawniej Gothaer) został wyróżnione nagrodą Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń w ramach III edycji ogólnopolskiego programu promocyjnego, prowadzonego przez redakcję Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej.
Organizatorem programu od 2010 roku jest redakcja Monitora Rynkowego, ukazującego się raz w miesiącu, ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.
Przyznana Wiener nagroda – Symbol Niezawodnych Ubezpieczeń 2013 to ogólnopolski program promocyjny i wizerunkowy, którego celem jest wyszukanie i docenienie instytucji i firm, które mogą pochwalić się sukcesami w swojej branży.
 
  Symbol_Niezawodnych_Ubezpieczen_2013v1.png
     

Październik 2013
Wiener Konsumenckim Liderem Jakości 2013
Wiener (dawniej Gothaer) zostało wyróżnione nagrodą Debiut Roku w ramach III edycji plebiscytu Konsumencki Lider Jakości - ogólnopolskiego programu promocyjnego, zainicjowanego w 2010 r. przez redakcję Strefy Gospodarki – ogólnopolskiego dodatku do Dziennika Gazety Prawnej.
Przyznana Wiener nagroda - „Debiut Roku 2013” została stworzona z myślą o firmach, które mimo krótkiej obecności na rynku już zdołały zdobyć zaufanie Klientów.
Konsumenci docenili przejrzystość i różnorodność oferty Wiener, która obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, turystyczne i rolne.
  Gothaer Konsumenckim Liderem Jakosci
     

Październik 2013
Wiener (dawniej Gothaer) wyróżniony Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2013

Firma została wyróżniona w prestiżowym plebiscycie Laur Konsumenta. W kategorii Odkrycie Roku 2013 Klienci docenili ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych towarzystwa.
Obejmuje ona m.in. OC, Autocaso, pakiety Assistance, ubezpieczenie NNW kierowców i pasażerów, a także ubezpieczenie szyb samochodu.
             
laur_konsumenta_180.jpg
     

Wrzesień 2013
Wiener wysoko w rankingach

We wrześniowym rankingu, sporządzonym przez wiodącą internetową porównywarkę iPolisa.pl, oferta ubezpieczeń komunikacyjnych Wiener (dawniej Gothaer) uplasowała się na wysokim, czwartym miejscu. Jednocześnie znalazła się w ścisłej czołówce, zarówno jeśli chodzi o atrakcyjność cenową oferty, jak i wysoką jakość obsługi Klienta.
Na tle pozostałych poddanych ocenie ubezpieczycieli Wiener wyróżnia się przede wszystkim prostotą i wygodą zawierania umów OC i AC. Wysoko oceniona została również szybkość likwidacji szkód, a także przejrzystość polisy i warunków ubezpieczenia.
 

ipolisalogo200.jpg
     

Maj 2013
Nagrody Fair Play przyznane – Wiener (dawniej Gothaer) zajął IV miejsce

W ankiecie Fair Play, przeprowadzonej przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych brokerzy ocenili współpracę z ubezpieczycielami w 2012 roku. Ich zdaniem w porównaniu do roku ubiegłego poprawiła się ona po stronie majątkowej, zaś nieznacznie pogorszyła – po stronie życiowej. Zajęliśmy zaszczytne 4 miejsce w rankingu.
Nagrody zostały przyznane podczas XVI Kongresu Brokerów, który odbył się w dniach 23-25 maja 2013 r. w hotelu Ossa.
 
logo_polbrokers3.jpg
     

Listopad 2012

W listopadzie 2012 roku Polska Izba Motoryzacji dokonała przeglądu i oceny 22 pakietów ubezpieczenia OC komunikacyjnego, różnych towarzystw ubezpieczeniowych.

Z analiz Polskiej Izby Motoryzacji wynika, iż Wiener (dawniej Gothaer) jest jedną z 3 firm na rynku, która oferuje najszerszy pakiet OC bez dodatkowych opłat.
W rankingu Polskiej Izby Motoryzacji znaleźliśmy się na 3 miejscu – ponieważ w pakiecie OC zapewniamy: naprawę pojazdu do 400 zł na miejscu zdarzenia, holowanie do 135 km, samochód zastępczy na 1 dzień, pomoc po wypadku dla przewożonych zwierząt, w tym koszty ich leczenia do 1000 zł.
 

PIM_Logo.jpg