Ubezpieczenia dla Klientów PLAY

 

Szanowni Państwo,
 
Ubezpieczenia PLAY       ponieważ chcemy odpowiadać na bieżąco, na aktualne potrzeby ubezpieczeniowe, uważnie słuchamy naszych Klientów. I przekładamy zdobytą wiedzę o potencjalnych zagrożeniach na produkty ubezpieczeniowe. Dzięki nim potrafimy zapewnić naszym Klientom ochronę, nim jakieś chochlik narobi kłopotów! Dlatego też nasza oferta ubezpieczeniowa znalazła się w mobilnym markecie ubezpieczeniowym czyli w Play Ubezpieczenia.
         Rozumiemy, że każdy jest inny. Ma różne priorytety i potrzeby.
         
Ubezpieczenie "Gryzący problem"               Wszystkim, którzy żyją zdrowo, biegają, korzystają z relaksu na łonie natury przypominamy o gryzącym problemie - kleszczach. Co z tego, że zima? Gołębie, skrzydlaci miejscy rozbójnicy, przenoszą kleszcze o nazwie obrzeżek gołębi, których ugryzienie też jest groźne. Na nie również mamy sposób – ubezpieczenie Gryzący problem, pomocne w diagnostyce i leczeniu skutków pogryzienia.
UWAGA. Ubezpieczenie Gryzący problem jest dostępne w specjalnej sekcji Ubezpieczeń od Play. Klient może je wybrać, spośród 3 ubezpieczeń na start, dostępnych bez jakichkolwiek opłat przez 12 miesięcy.

     
Ubezpieczenie "Utrata danych"            Wasz komputer, telefon czy laptop to prawdziwa skarbnica informacji o Was i dla Was. W razie utraty danych zapisanych na dyskach, koszty ich odzyskania mogą być znaczne. Stąd nasza propozycja ubezpieczenia utraty danych, które pomoże pokryć koszty ich odzyskania.

     
Ubezpieczenie "Twoja ochrona w sieci"       Jako praktyczni użytkownicy Internetu, świadomi konsekwencji utraty dokumentów, przygotowaliśmy ubezpieczenie Twoja ochrona w sieci. Wierzymy, że będzie wsparciem dla wszystkich, którzy obawiają się skutków związanych z utratą dokumentów i kart płatniczych, a także osób, które robią zakupy w sklepach internetowych i są narażone na niedozwolone praktyki nieuczciwych sprzedawców.

     
Ubezpieczenie "Wsparcie prawne"       Kto z nas nie doświadczył problemów prawnych w życiu prywatnym lub w działalności gospodarczej? Każdy pewnie choć raz składał przysłowiową reklamację. Dziś, nawet w tak banalnej z pozoru sprawie, potrzebne są kompetencje niemal prawnicze, ponieważ prawo wciąż się zmienia i bez profesjonalisty ani rusz. A już zwłaszcza wtedy gdy w grę wchodzą kosztowniejsze sprawy jak np. testament. W takiej sytuacji przyda się ubezpieczenie wsparcie prawne.

     
Ubezpieczenie "OC w życiu prywatnym"       Z doświadczenia wiemy, jak często zdarza się nieumyślnie wyrządzona szkoda innej osobie w mieniu lub zdrowiu. Jak w takiej sytuacji nie stracić majątku, w przypadku roszczeń poszkodowanego? Wykupić ubezpieczenie OC w życiu prywatnym.
         Czego więcej potrzebujcie?
Antidotum czyli naszych ubezpieczeń gdy jakiś chochlik narobi nam kłopotów lub zechce zabrać wszystko co ważne.

Zapraszam do poznania nowej oferty ubezpieczeń Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group.
 

Zespół Wiener TU S.A.
Vienna Insurance Group